Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Haberler
Web sitemiz yeni ara yüzüyle yayına açılmıştır.....
Web Sitemiz üzerinden Sıfır ve İkinci el otolarımızın Fiyat Model ve Özelliklerini Görebilirsiniz.
REKLAMLAR
Kurumsal

Temelleri 1970 yılında atılan ULUCAN OTOMOTİV, 49 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek ve başarılı gruplarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten ULUCAN  ailesi ;

OTOMOTİV

FİLO ARAÇ KİRALAMA

İNŞAAT

olmak üzere 3 sektörde faaliyet göstermektedir.

 ULUCAN ailesinin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan ULUCAN ailesi, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır..

 

Şirket Vizyonumuz

Ulucan, faaliyet gösterdiği bütün sektörlerde, hizmet kalitesini ve inomatif yaklaşım tarzını benimseyerek hedef kitlesini ve penetrasyonunu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu hedef çalışanlarımız, ortaklarımız ve müşterilerimizle kurduğumuz  ticari olmayan ilişkilerle de gerçekleşecektir.

Şirket Misyonumuz

Ulucan , faaliyet gösterilen her sektörde dünyanın önde gelen teknolojilerini Türk halkının hizmetine sunmak ve bu gaye doğrultusunda firma içi dinamiklerini sürekli yenileyerek çağın gereklerine uygun hızlı aksiyon alabilen bir firma olmaktır.